Linda Rei DEMASKON Vipat e Bllokut: Të të bëjmë lajm që të bëhesh e famshme… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei DEMASKON Vipat e Bllokut: Të të bëjmë lajm që të bëhesh e famshme… (FOTO)

Linda Rei DEMASKON Vipat e Bllokut: Të të bëjmë lajm që të bëhesh e famshme… (FOTO)

Sherri që Linda Rei ka me Vipat e Bllokut po tërheq vënendjen gjithmonë e më shumë. Kjo për faktin se dhe Vipat e Bllokut dhe Linda janë të ndjëkur dhe fansat mezi presin materiale. Pas kërcënimeve se Lindës do i nxirnin foto si ka qenë më parë, Linda ka postuar në InstaStoryn e saj një foto të një bisede me faqen e famshme që njihet për demaskik të vipave . Në foton më poshtë keni bisedën se si vipat i kërkojnë Lindës që ajo të replikojë në një foto të tyren dhe më pas kjo gjë të bëjë bujë në media…..
AlpeNews.al