A është Marina Vjollca shtatëzënë?! Gazetari zbulon gjithçka: Meqë nuk ra fjala ajo… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
A është Marina Vjollca shtatëzënë?! Gazetari zbulon gjithçka: Meqë nuk ra fjala ajo… (FOTO+VIDEO)

A është Marina Vjollca shtatëzënë?! Gazetari zbulon gjithçka: Meqë nuk ra fjala ajo… (FOTO+VIDEO)

Para disa ditës u përhap me shpejtësi një lajm sipas të cilit moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina vjollca është në pritje të ëmbël.

Thashethemet nisën nga fakti që Marina ka filluar të shfaqet sa më pak në rrjete sociale dhe fotot e saj të fundit janë “throwback”.

Në ato pak foto që ka postuar, moderatorja nuk shfaqet me veshje të ngushta ç’ka i ka shtuar edhe më shumë dyshimet.

Pas lajmit mbi shtatzëninë që pushtoi rrjetin, Marina pas disa ditësh larg rrjete sociale është rikthyer sot.

Nga postimet e saj në Story në instagram Marina është shfaqur me gazetarin Eraldo Rexho.

Ky i fundit ka shpërndarë një foto ku shprehet se: “Meqë nuk ra fjala, Marina nuk është shtatzënë”, duke hedhur poshtë të gjithë zërat që qarkullonin lart e poshtë.

/AlpeNews.al/