“ËSHTË NJË DJALË SHUMË I BUKUR…”/ U fotografuan në shtrat, Linda Rei flet për “lidhjen” me Beratin e “Për’puthen” – AlpeGossip
“ËSHTË NJË DJALË SHUMË I BUKUR…”/ U fotografuan në shtrat, Linda Rei flet për “lidhjen” me Beratin e “Për’puthen”

“ËSHTË NJË DJALË SHUMË I BUKUR…”/ U fotografuan në shtrat, Linda Rei flet për “lidhjen” me Beratin e “Për’puthen”

Pas pjesëmarrjes së Beratit në “Përputhen”, u rikthye në vëmendje një postim i Linda Reit, ku në vitin 2018 ajo publikoi një video ku shfaqte Beratin në shtrat lak uriq.
Ndërkohë mes Lindës dhe Beratit nuk mungonin komentet, të tilla si ‘Auu u laga’. Këto postime e komente bënë që asokohe të shkruhej se mes Lindës dhe Beratit kishte nisur një lidhje.

Mirëpo pavarësisht fotove në shtrat, sot Linda ka mohuar të ketë pasur lidhje me Beratin. “Lidhje? Jo absolutisht jo, ai është një djalë shumë i bukur, por lidhje jo”, tha ajo në një lidhje me Skype me emisionin “ABC e pasdites”.