Elhaida provokon nga SHTRATI/ Përpiqet të mbuloj hiret e saj me…. (FOTO) – AlpeGossip
Elhaida provokon nga SHTRATI/  Përpiqet të mbuloj hiret e saj me…. (FOTO)

Elhaida provokon nga SHTRATI/ Përpiqet të mbuloj hiret e saj me…. (FOTO)

Këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto mjaft provokuese.
Ajo shfaqet në shtrat me reçipeta, ndërkohë që hiret e saj i ka mbuluar me një libër.

“Mirëmëngjes botë,”-ka shkruar Dani, ndërkohë që në foto shfaqet mjaft e buzëqeshur.

Aktualisht këngëtarja ndodhet në Rusi dhe duket më seksi dhe në formë se kurrë