Rikthehet “FUQISHËM”/ Renis Gjoka vjen me një “Superstar” (VIDEO) – AlpeGossip
Rikthehet “FUQISHËM”/ Renis Gjoka vjen me një “Superstar” (VIDEO)

Rikthehet “FUQISHËM”/ Renis Gjoka vjen me një “Superstar” (VIDEO)

Pas një kohe të gjatë mungese në tregun muzikor, këngëtari Renis Gjoka ka publikuar klipin e tij më të ri me titull “SuperStar”.
Këtë herë Gjoka vjen me një klip mjaft interesant dhe me një stil pak ndryshe nga çfarë jemi mësuar t’a shohim. Aktualisht ai është në rolin e trajnerit në “The Voice Kids” së bashku me xhaxhain e tij këngëtarin e njohur Aleksandër Gjoka.