NUK MBAROJNË DASMAT/ Ja kush është vajza e POLITIKANIT shqiptar që i dha fund beqarisë (FOTO) – AlpeGossip
NUK MBAROJNË DASMAT/ Ja kush është vajza e POLITIKANIT shqiptar që i dha fund beqarisë (FOTO)

NUK MBAROJNË DASMAT/ Ja kush është vajza e POLITIKANIT shqiptar që i dha fund beqarisë (FOTO)

Beqarisë mbrëmë i dha fund edhe vajza e Fatmir Limajt, Lala.

Në kanagjegjin e saj kishte shumë të ftuar dhe gjithçka shkoj e organizuar shumë mirë dhe me shumë detaje të veçanta.

Momenti më i veçantë në kanagjegjin e Lalës ishte vallëzimi me vëllain e saj.

Më poshtë shikojeni këtë moment dhe fotografitë e saj me fustane të ndryshme ku duket si një mbretëreshë!

Lumja Lala ty qe tka ❤️🙏🏽 @duriml

A post shared by Lala Limaj (@limajlala) on