“JE KU*VA NUMËR NJË”/ Kur fansat nuk u ndahen komenteve NEGATIVE ndaj VIP-ave… (FOTO) – AlpeGossip
“JE KU*VA NUMËR NJË”/ Kur fansat nuk u ndahen komenteve NEGATIVE ndaj VIP-ave… (FOTO)

“JE KU*VA NUMËR NJË”/ Kur fansat nuk u ndahen komenteve NEGATIVE ndaj VIP-ave… (FOTO)

Komentet negative të fansave nuk kanë të ndalur dita ditës.

Vipat rrallëherë zgjedhin të reagojnë, por kur e bëjnë mund të themi se i lënë të gjith gojëhapur.

Më poshtë, AlpeNews.al do tju njohi me komentet pikante të ditës që vunë në “siklet” vipat:

Aulona Musta duke treguar eksperiencën e saj në Berlin e duke e krahasur me Shqipërinë dhe replika e fansit:

 

Franceska Jace ka marrë komentin negativ nga fansi por ia kthen me të njëjtën monedhë:

View this post on Instagram

SPICY

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Tayna, ofendohet nga fansi për pozicionin e marrë në foto:

 

 

Modelja e njohur Morena Taraku është e apasionuar pas tatuazheve e fansi e krahason atë me “NewBorn” në Kosovë:

View this post on Instagram

G U C C I P L A Y E R 👀

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

/AlpeNews.al