SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Shihni si dukej Shpat Kasapi vite më parë (FOTO) - AlpeGossip
SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Shihni si dukej Shpat Kasapi vite më parë (FOTO)

SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Shihni si dukej Shpat Kasapi vite më parë (FOTO)

Këngët e tij “Axhamiu”, “Pa ty s’jetoj”, “Valle kosovare” etj u kthyen në hite të cilat dëgjohen edhe sot. Shpat Kasapi është tashmë një ndër personazhet më të njohur të showbizit dhe ndër më të komentuarit në media, mirëpo me siguri jo të gjithë e mbajnë mend si dukej ai në fillimet e karrierës.

Në një postim në Instastory, Shpati ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër, ku shfaqet në moshë fare të re. Ai ka pozuar pranë disa vajzave të vogla, ndërsa në pozën e publikuar vihet re ndryshimi i këngëtarit, i cili ka pasur disa kilogramë më pak.

“Unë më i ri me ca shoqe të vockla.”- shkruan Shpati krahas fotos së publikuar.