JO VETËM ‘’MACHINE GUN KELLY’’/ Ky reper shqiptar i dedikon Diss-in e fuqishëm Eminem-it (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM ‘’MACHINE GUN KELLY’’/ Ky reper shqiptar i dedikon Diss-in e fuqishëm Eminem-it (FOTO)

JO VETËM ‘’MACHINE GUN KELLY’’/ Ky reper shqiptar i dedikon Diss-in e fuqishëm Eminem-it (FOTO)

Jo vetëm “MGK”, por tashmë mesa duket edhe një reper shqiptar ka vendosur t’a baltosë imazhin e reperit të famshëm Eminem.

E kemi fjalën për reperin Buta i cili me anë të disa fotove dhe videove të postuara në Instastory ka treguar se Eminem për atë nuk ka asnjë vlerë.

“Buta e ka thënë faktin historik që Eminem është trash”, shkruhet tek një nga foto ndërsa në një tjetër ku është shfaqur një video me imazhet e kazaneve të plehrave, Buta shkruan: O djema, sapo pashë Eminem.

A ka të drejtë Buta në këtë rast apo Eminem është në një nivel aq të lartë saqë gojët e liga vetëm e shajnë pasi nuk e arrijnë dot?

Po ju si mendoni?