CELINE DION GJEN SËRISH DASHURINË/ Balerini spanjoll është 16 vjet më i vogël… – AlpeGossip
CELINE DION GJEN SËRISH DASHURINË/ Balerini spanjoll është 16 vjet më i vogël…

CELINE DION GJEN SËRISH DASHURINË/ Balerini spanjoll është 16 vjet më i vogël…

Lajmi qarkullon në medisa te huaja rozë, të cilat këmbëngulin madje se tashmë mund të konfirmohet që diva e muzikës, Celine Dion është një lidhje me balerinin Pepe Munoz, 34 vjec, kërcimtar me origjinë spanjolle.

Duket se shumë pak kohë ka që 50 vjecarja po shfaqet hapur në publik me Munoz dhe të dy duken shumë mirë me njëri tjetrin. Sipas burimeve pranë saj, Pepe e ka rigjallëruar Celine Dion kretësisht: ai e bën të ndihet  e bukur, seksi dhe…gjallë!!

 

Celine e humbi bashkëshortin dhe menaxherin e saj Rene Angelil janarin e vitit 2016.