DEKLAROI NDARJEN DHE E OFENDOI/ Serena i kthehet keq Arjonit: Ashtu thuaji motrës tënde – AlpeGossip
DEKLAROI NDARJEN DHE E OFENDOI/ Serena i kthehet keq Arjonit: Ashtu thuaji motrës tënde

DEKLAROI NDARJEN DHE E OFENDOI/ Serena i kthehet keq Arjonit: Ashtu thuaji motrës tënde

Mbrëmjen e djeshme Arjon Luli deklaroi ndarjen nga Serena Sula, me anë të disa postimeve në Instastory. Ndër të tjera, ai i bëri thirrje Eduart Kuçit të mos merrej me Anën, por të kthehej nga ish-partnerja e tij, Serena.

“Gjuju më mirë te Serena se e ke single. E shikon vëlla, të dhashë k*rvën më të mirë”, shkroi Arjoni gjermanisht.

Kjo sigurisht nuk është pritur aspak mirë nga Serena, e cila ka reaguar po ashtu në rrjete sociale, duke e cilësuar Arjonin si mashtrues e gënjeshtar.

“I ke rënë pikës se Eduardi dhe shumë meshkuj tjerë janë më të bukur, më seksi, shumë më parali dhe shumë më b**e se ti dhe dinë ta vlerësojnë bukurinë natyrale siç e ka Serena Sula”, ka shkruar ajo.

Më tej Serena ka shpjeguar se në fillimet e lidhjes së tyre, asaj dhe familjes së saj i ka ardhur keq për Arjonin, pasi ky i fundit ishte shumë i mërzitur nga situata e krijuar me Anën. Ajo i ka kujtuar se i ka qëndruar gjithmonë pranë, në të mirë e në të keq, duke e ndihmuar dhe motivuar.

Në një pjesë të statusit të saj, Serena është kapur te deklarata në gjermanisht e Arjonit (të dhashë k*rvën më të mirë) dhe ka shkruar: “Por me atë që ka shkruar Arjoni për mua, e ka ngatërruar, t’ia shkruajë motrës së tij atë lloj fjale publikisht që ka thënë gjermanisht kundër modeles”.