“NA LANË PA FESTUAR QELBËSIRAT”/ Julka i bën urimin e veçantë djalit – AlpeGossip
“NA LANË PA FESTUAR QELBËSIRAT”/ Julka i bën urimin e veçantë djalit

“NA LANË PA FESTUAR QELBËSIRAT”/ Julka i bën urimin e veçantë djalit

Djali i moderatores së njohur, Julka Gramos feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga Julka. Moderatorja i ka bërë vogëlushit një urim shumë të veçantë duke i uruar para së gjithash shëndet.

“Ato urimet e medha kam gjithe jeten perpara per te t’i bere dashuria ime por kete vit vallaiiiiiii shume shendet te uroj, imunitet sa me te forte e sa me pak vir.oza se na lane pa festuar qelbesirat. Ti e di se sa pafund te dua se t’a them e shpreh cdo dite aq sa me duket se te marrfrymen”, shkruan Julka.

Kujtojmë që moderatorja është nënë e dy djemve, Ian dhe Greg.