E PABESUESHME! Kejvina Kthella pjesë e festës së madhe të Krishtlindjeve të motrave Kardashian-Jenner (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME! Kejvina Kthella pjesë e festës së madhe të Krishtlindjeve të motrave Kardashian-Jenner (FOTO)

E PABESUESHME! Kejvina Kthella pjesë e festës së madhe të Krishtlindjeve të motrave Kardashian-Jenner (FOTO)

Kejvina Kthella, modelja e njohur shqiptare është një personazh tepër i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo gjatë gjithë kohës arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj me anë të fotove dhe videove që poston.

Ditën e sotme ajo ka bërë një postim tepër të veçantë. Në storyn e saj të Instagramit ajo ka ndarë foton e famshme nga festa e Krishtlindjeve të motrave Karadsashian-Jenner, nga të cilat duket se Khloe ka një ngjashmëri të madhe me Kejvinën.

Më pas në të njejtën foto, në fytyrën e Khloes, Kejvina ka vendosur të vetën duke shkruar: Më morën për një foto. 

Me anë të këtij postimi, Kejvina na ka lënë të gjithë të kuptojmë se mes saj dhe Khloe Kardashian ka një ngjashmëri të madhe. /AlpeGossip.al

Khloe Kardashian dhe Kejvina Kthella