”ME TY FLE ÇDO NATË, DUA TË TË PREK”/ Romeo e thotë troç në publik, ja reagimi i Jonida Maliqit (VIDEO) – AlpeGossip
”ME TY FLE ÇDO NATË, DUA TË TË PREK”/ Romeo e thotë troç në publik, ja reagimi i Jonida Maliqit (VIDEO)

”ME TY FLE ÇDO NATË, DUA TË TË PREK”/ Romeo e thotë troç në publik, ja reagimi i Jonida Maliqit (VIDEO)

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej kohësh tashmë po jetojnë një histori shumë të bukur dashurie që nuk ka mbetur pa qenë në vëmendje të mediave. Të dy e kanë pranuar publikisht se janë shumë të lumtur në këtë lidhje dhe kohët e fundit po i shohim gjithmonë e më shumë bashkë.

Ditën e sotme çifti ndodhej në një dyqan dhe teksa Jonida po bënte pazar, Romeo duke e filmuar i tha: “Çfarë gjeta o Zot i madh! Po me ty fle çdo natë. Dua të të prek! A mund të të prek?”

“Seriozisht e ke ti mo? Si fle me mua çdo natë dhe do të më prekësh, çfarë janë këto?”, ia ktheu Jonida e habitur.

“Me ty? Hapu moj shoqe”, i tha Romeo dhe tregoi se e kishte me jastëkun.

View this post on Instagram

Jonida dhe Romeo😂❤

A post shared by Xing.al (@xing.al) on