NUK E PRISTE/ Fifit i bëjnë surprizën romantike në mes të rrugës në Milano (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISTE/ Fifit i bëjnë surprizën romantike në mes të rrugës në Milano (VIDEO)

NUK E PRISTE/ Fifit i bëjnë surprizën romantike në mes të rrugës në Milano (VIDEO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndan vazhdimisht me ndjekësit e saj foto ose video nga përditshmëria duke i mbajtur të informuar për ndodhitë kryesore të jetës së saj.

Fifi së fundmi ka publikuar disa foto të bukura nga qyteti i bukur i Italisë, Milano. Ajo ka qëndruar atje disa ditë dhe duket se i ka shijuar shumë.

Përpos fotove, këngëtarja ka publikuar dhe një video shumë të ëmbël. Një kalimtar i ka dhuruar një buqetë më trëndafila në mes të rrugës ndërkohë që ajo po pozonte për foto. Ky gjest fillimisht e ka habitur por më pas dhe e ka lumturuar.

View this post on Instagram

Im so broke , i cant even pay attention 😅

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on