TRENDI MË I RI/ Janë të “krimbur” në para, por këto pantallona të lira i kanë blerë të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI MË I RI/ Janë të “krimbur” në para, por këto pantallona të lira i kanë blerë të gjithë (FOTO)

TRENDI MË I RI/ Janë të “krimbur” në para, por këto pantallona të lira i kanë blerë të gjithë (FOTO)

Së fundmi kanë dalë në modë pantallona që imitojnë modelin që vishet nga punëtorët. Ato kushtojnë vetëm 30 dollarë dhe të gjithë personazhet e njohur i kanë veshur në daljet publike. Justin Bieber, A$AP Rocky dhe Kourtney Kardashian kanë zgjedhur këtë veshje për t’u dukur trendi dhe nuk ju ka interesuar fare fakti që kushtojnë lirë.

Këtë hyrje të re në përditshmërinë e VIP-ave e kanë përqafuar edhe Emily Ratajkowski, Zoë Kravitz dhe Kanye West.