PREJ KOHËSH I KISHIN DHËNË FUND LIDHJES SË TYRE/ Donaldi pranon se është rikthyer me Borën (FOTO) – AlpeGossip
PREJ KOHËSH I KISHIN DHËNË FUND LIDHJES SË TYRE/ Donaldi pranon se është rikthyer me Borën (FOTO)

PREJ KOHËSH I KISHIN DHËNË FUND LIDHJES SË TYRE/ Donaldi pranon se është rikthyer me Borën (FOTO)

Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo kjo ndarje duket se ka qenë vetëm një krizë në çift pasi Bora dhe Donaldi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Çifti së fundmi ka postuar foto nga i njejti vend dhe gjithashtu kanë filluar të ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram.

Ndërkohë, burime për “Iconstyle.al” bëjnë të ditur se Donaldi i ftuar në “Shiko kush luan”, ka pranuar faktin se është rikthyer me Borën. Emisioni është regjistruar disa ditë më parë, por do dalë në transmetim këtë të shtunë.