KUR TË BASHKON “JETA”/ Personazhet e njohur publikë i mbledh një nismë e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
KUR TË BASHKON “JETA”/ Personazhet e njohur publikë i mbledh një nismë e veçantë (FOTO)

KUR TË BASHKON “JETA”/ Personazhet e njohur publikë i mbledh një nismë e veçantë (FOTO)

Pak minuta më parë disa nga personazhet më të dashur publikë kanë publikuar foto nga një nismë e veçantë që kanë ndërmarrë në bashkëpunim me ‘Kryqin e Kuq Shqiptar’. Bes Kallaku, Sidrit Bejleri, Valbona Selimllari dhe Aurela Gaçe i janë bashkuar thirrjes për të dhuruar gjak për fëmijët talasemikë

Përmes fotove të publikuara ata kanë vënë theksin tek nevojat që kanë këta fëmijë duke bërë thirrje që të gjithë ata që munden t’i bashkohen nismës për jetën