I HABIT TË GJITHË ME VEPRIM E FUNDIT/ Kate Middleton “e lodhur” nga jetesa në pallatin mbretëror – AlpeGossip
I HABIT TË GJITHË ME VEPRIM E FUNDIT/ Kate Middleton “e lodhur” nga jetesa në pallatin mbretëror

I HABIT TË GJITHË ME VEPRIM E FUNDIT/ Kate Middleton “e lodhur” nga jetesa në pallatin mbretëror

Fakti që Kate Middleton është pjesëtare e familjes mbretërore dhe mund të ketë çdo gjë, nuk do të thotë se ajo i ka harruar detajet e thjeshta të jetesës së mëparshme, si përshembull të shëtisësh në qytet si një njeri ‘normal’. Mëngjesin e ditës së djeshme Kate i habiti të gjithë kur ajo doli nga pallati ‘Kensington’ së bashku me Princeshën Charlotte dhe Princin George dhe shkuan për tek kopshti i pallatit.

Ndonëse ai nuk ndodhet shumë larg pallatit, ky gjest i bëri përshtypje shumë njerëzve, pasi Middleton është pjesëtare e familjes mbretërore.