PARA MARTESËS ME SINANIN/ Zbulohet djali që u ul në gjunjë para Andrrës (FOTO) – AlpeGossip
PARA MARTESËS ME SINANIN/ Zbulohet djali që u ul në gjunjë para Andrrës (FOTO)

PARA MARTESËS ME SINANIN/ Zbulohet djali që u ul në gjunjë para Andrrës (FOTO)

Andrra Destani është padyshim një nga vajzat më të dashura për publikun shqiptar e cila përcjell gjithnjë pozitivitet sa herë del në ekran dhe tërheq vëmendjen gjithnjë me postimet në rrjete sociale ku numëron mijëra fansa.

Së fundmi Andrra ka postuar një foto shumë të veçantë ku shfaqet vëllai i saj, Amdi i ulur në gjunjë dhe me trëndafil në dorë ndërsa Andrra thuajse nuk njihet pasi foto i përket shumë viteve më parë.

“Një vajzë mund të gjejë dashurinë e jetës së saj, mbretin e saj, por vëllai i saj do të jetë gjithmonë princi i saj i parë”, shkruhet në postimin e publikuar nga Andrra dhe vëllai i saj.