PAS SKANDALIT/ Jordyn Woods i kthehet jetës normalisht dhe fillon punën - AlpeGossip
PAS SKANDALIT/ Jordyn Woods i kthehet jetës normalisht dhe fillon punën

PAS SKANDALIT/ Jordyn Woods i kthehet jetës normalisht dhe fillon punën

Pothuajse një muaj pas skandalit të tradhëtisë, Jordyn Woods është kthyer sërisht në punë. Ajo ka udhëtuar drejt Londrës për të lançuar bashkëpunimin e saj me qerpikët fallco ‘Eylure’. Lajmin e ka dhënë vetë Jordyn nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, ku duket e veshur me një fustan të zi mbas trupit dhe me flokë të shkurtër. Rikthimi i Jordyn është pritur mirë nga të gjithë fansat e saj, të cilët presin me pa durim të shohin projektet e saj të reja.