NUK E PRISNIM/ Pas Era Istrefit RIHANNA publikon edhe foton e Dafina Zeqirit – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Pas Era Istrefit RIHANNA publikon edhe foton e Dafina Zeqirit

NUK E PRISNIM/ Pas Era Istrefit RIHANNA publikon edhe foton e Dafina Zeqirit

Të gjithë u habitëm kur pamë Era Istrefin në faqen zyrtare të kompanisë së Rihannës “Fenty” ku në qendër të saj janë veshjet dhe grimi. Por pas Era Istrefit, një tjetër shqiptare është publikuar një nga Instagramet e faqeve të Rihannës dhe ajo është Dafina Zeqiri. Këngëtarja shqiptare ka bërë një foto me të brendshmet që ofron ‘Fenty’ dhe ajo është zgjedhur për t’u publikuar në faqe.

Dafina duket shumë hot!