Sapo u zbulua pasioni i madh i djalit të Ermal Mamaqit dhe nuk është humori – AlpeGossip
Sapo u zbulua pasioni i madh i djalit të Ermal Mamaqit dhe nuk është humori

Sapo u zbulua pasioni i madh i djalit të Ermal Mamaqit dhe nuk është humori

Moderatorja Amarda Toska ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj Sia.
Megjithatë Ami për asnjë çast nuk e largon vëmendjen edhe nga djali i saj më i madh Joel.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale ku vogëlushi është duke bërë not.

Përmes këtij imazhi shohim sesa shumë është rritur vogëlushi.