Bashkëshortja e Lumi B zbulon një “sekret”, tregon kush është shoku i saj i ngushtë (FOTO) – AlpeGossip
Bashkëshortja e Lumi B zbulon një “sekret”, tregon kush është shoku i saj i ngushtë (FOTO)

Bashkëshortja e Lumi B zbulon një “sekret”, tregon kush është shoku i saj i ngushtë (FOTO)

Bëhet fjalë për Mirandën e cila pas martesës me reperin e njohur, Lumi B ka fituar shumë famë në publik.

Miranda është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, prej nga së fundi edhe ka publikuar një foto. Aty shfaqet me shokun e saj të ngushtë apo ndryshe të birin e saj, Blinin.

“Unë dhe shoku im i ngushtë”kishte shkruar Miranda