E lidhur me fotografin? Oriola i nxjerr sekretin modeles së njohur (FOTO) – AlpeGossip
E lidhur me fotografin? Oriola i nxjerr sekretin modeles së njohur (FOTO)

E lidhur me fotografin? Oriola i nxjerr sekretin modeles së njohur (FOTO)

Elena Lika është një nga modelet më të kërkuara dhe sigurisht më të paguara në botën e showbizit shqiptar.

Ajo shpesh është përfolur shumë për jetën private dhe sidomos për lidhjen me fotografin Endrit Mertirin për të cilin ka deklaruar se janë thjesht miq shkruan albeu.com.

Por këtë herë ka qenë Oriola Marashi, mikja e cila i ka nxjerrë të vërtetat në shesh.

“Përgjithmonë vetëm”-ka shkruar oriola në foton ku duket Elena e veshur me fustan nusërie për një sfilatë.