KRISJE E MIQËSISË ME ROZA LATIN? Rike Roçi sqaron raportin mes tyre… – AlpeGossip
KRISJE E MIQËSISË ME ROZA LATIN? Rike Roçi sqaron raportin mes tyre…

KRISJE E MIQËSISË ME ROZA LATIN? Rike Roçi sqaron raportin mes tyre…

Moderatorja e njohur Roza Lati festoi dy ditë më parë ditëlindjen dhe mblodhi në një të errët të gjithë banorët e BBV3, me të gjithë ata që raportojnë mira. Ajo që u vu re nuk ishte e Rike Roçit, e cila ka pasur një shumë të mirë me Rozën para BBV, edhe gjatë eksperiencës së tire në reality show.

Mirëpo, mungesa e Rikes në festa dhe mungesa e një urimi publik nga ana e saj për Rozën, ngritën dyshimet se miqësia mes tyre është krisur.

Mbrëmjen e kaluar, Rikja u pyet në “Top Arena” nëse ka ndodhur diçka mes saj dhe Rozës. Ajo i hodhi poshtë zërat duke thënë se ka shumë xhan dhe shoqe Rozën e ka uruar privatisht dhe faktit që nuk ishte prezente tek ditëlindja e saj. Arsyeja e mbylljes së Rikes ishin disa përfshirje të saj.