“Bëre gabim që u ndave nga Mimoza”, Seldi shokon me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
“Bëre gabim që u ndave nga Mimoza”, Seldi shokon me përgjigjen (FOTO)

“Bëre gabim që u ndave nga Mimoza”, Seldi shokon me përgjigjen (FOTO)

Ndarja e bujshme e dy këngëtarëve, Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës ishte një ndër ngjarjet më të përfolura të këtyre javëve, ngjarje e cila vazhdon të komentohet ende në rrjete sociale.

Teksa Seldi publikoi një foto në profilin e tij në Instagram, vëmendjen e tërhoqi komenti i një ndjekëseje, e cila e akuzonte se kishte bërë gabim që ishte ndarë nga Mimoza.

“Nëse ke bo najher gabim n’jetën tane ki ba gabim që je nda nga Mimoza Shkodra, qikë ma t’mir e ma t’bukur e ma me vlera ski pas, nuk ke dhe s’do kesh kurrë dhe sa rrin ngat ktyre pilivesave idiote Keisi, Rasheli e kto debilet shko te gruja jote se t’do me shpirt se jeta nuk ësht 1 dit është 1 jetë e nuk kalohet gjithmonë n’lule n’lule se merr dhe famë të keqe. Mendo se ke për t’u plak dikur dhe do kesh nevojë për familje, për fëmijë, për mbesa, nipa… Logjiko pak më gjatë se kshu si ja ke nis ti je duke përfundu single përgjithmonë. Për mu je këngëtari më i mir, jam fanse e jotja, po ma ke prish qefin qysh se je nda nga Mimoza Shkodra. Bashkojuni ju lutem.”- i shkruan ndjekësja.

Mirëpo, këtij komenti të fanses Seldi ia ka kthyer me përgjigjen e papritur:

“A ti ke shku për lesh mi xhaxh.”, duke ia mbyllur gojën njëherë e mirë me përgjigjen.