ELEGANTE DHE SUPER SEKSI/ Monica Bellucci kombinon xhinset me tylin dhe duket yll (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE SUPER SEKSI/ Monica Bellucci kombinon xhinset me tylin dhe duket yll (FOTO)

ELEGANTE DHE SUPER SEKSI/ Monica Bellucci kombinon xhinset me tylin dhe duket yll (FOTO)

Ka shijuar për tre dekada një karrierë të suksesshme në kinematografi. Dhe tani që po qëndron në hotel Majestic për festivalin e Kanës, Monica Bellucci duket në cdo centimetër të saj ylli që është. 54 vjecarja  u shfaq elegante, edhe pse me xhinse, e kjo falë një kombinimi të zgjuar: taka të larta dhe një bluzë të zezë sipër, e cila për më tepër, I evidentonte edhe më shumë format e bukura trupore.

Ndihmë këtu dhanë patjetër edhe xhinset slim-fitting.Flokët ishin krehur stil wave, me pak fjalë cdo gjë ishte në vendin e vet për një pamje edhe të rehatshme, edhe të kuruar!