”NE TË SHKURTRAT JEMI PRAKTIKE”/ Einxhel Shkira i kthehet politikanit që komentoi femrat shqiptare – AlpeGossip
”NE TË SHKURTRAT JEMI PRAKTIKE”/ Einxhel Shkira i kthehet politikanit që komentoi femrat shqiptare

”NE TË SHKURTRAT JEMI PRAKTIKE”/ Einxhel Shkira i kthehet politikanit që komentoi femrat shqiptare

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Pressing” në “Abc News” ishte politikani i njohur nga Kosova, Milaim Zeka i cili është ndjekës i rregullt i futbollit dhe bën tifo për Kombëtaren e Shqipërisë e atë të Kosovës.

Kur në studio po flitej për xhelozinë mes Shqipërisë dhe Kosovës sa i përket kombëtareve, Zeka deklaroi: “Shqipëria ka xhelozi ndoshta për femrat që i kemi më të gjata ne në Kosovë”.

Einxhel iu përgjigj menjëherë politikanit duke i thënë: Nuk është e vërtetë, pasi ne të shkurtrat jemi edhe më praktike. Meshkujt po i keni të gjatë dhe të mirë”.

Burimi: Panorama