FILLON TË QAJË NË EMISION/ Alketa Vejsiu: Nuk i kuptoj pse ky reagim nga… (FOTO) – AlpeGossip
FILLON TË QAJË NË EMISION/ Alketa Vejsiu: Nuk i kuptoj pse ky reagim nga… (FOTO)

FILLON TË QAJË NË EMISION/ Alketa Vejsiu: Nuk i kuptoj pse ky reagim nga… (FOTO)

Nisma e Alketa Vejsiut për të ndihmuar Xheision Baftin, vogëlushin e njohur si “Taramelja”, nuk u prit mirë nga të gjithë.

Disa e mbështetën moderatoren, por të tjerë komentuan se nuk ka gjetur mënyrën e duhur për ta ndihmuar.

Me të filluar “Piter Pan”, mbrëmjen e sotme, Alketa dha një fjalim emocionues dhe u përlot.

“Une kam jetuar ne nje shtepi qe fuste uje, u rrita me besimin dhe deshiren e madhe per te bere dicka te mire per jeten time, punova edhe ja dola.

Kam degjuar nga te gjitha dhe nuk e kuptoj pse ky reagim, ne jemi nisur nga nje gje shume e mire”, u shpreh Alketa me lot në sy.