“MUST” I PRANVERËS/ Nuk do ta hiqni nga trupi. Ky model fustani po i çmend vip-et (FOTO) – AlpeGossip
“MUST” I PRANVERËS/ Nuk do ta hiqni nga trupi. Ky model fustani po i çmend vip-et (FOTO)

“MUST” I PRANVERËS/ Nuk do ta hiqni nga trupi. Ky model fustani po i çmend vip-et (FOTO)

“Utility dress”  është fustani sportiv me xhepa katrorë në pjesën e përparme ,i cili  duket se po çmend vipe-t dhe jo vetëm të huaja por edhe ato shqiptare.

Duke na bindur ne se ky është modeli më “must have” i sezonit të praverës.

Fustani “utility” është më i rehatshmi që ju kanë zënë sytë. Nga ngjyrat deri tek prerjet  shihni  trendine re që na sollën vip-et.

Kida

Lori Hoxha

Liberta Spahiu

Tayna

Alpenews.al