I THOTË GJËRAT TROÇ/ Olti Curri ”injoron” këngëtaren SEKSI shqiptare: Nuk e njoh…(FOTO) – AlpeGossip
I THOTË GJËRAT TROÇ/ Olti Curri ”injoron” këngëtaren SEKSI shqiptare: Nuk e njoh…(FOTO)

I THOTË GJËRAT TROÇ/ Olti Curri ”injoron” këngëtaren SEKSI shqiptare: Nuk e njoh…(FOTO)

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur për sa i përket botës së shoëbizzit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje me deklaratat e tij dhe shpeshherë demaskon fenomene të ndryshme. Asnjëherë nuk nguron ti thotë fjalët “pa dorashka” edhe nuk janë të pakët personazhet të cilët janë ngacmuar nga ai. Olti së fundmi ka qenë i ftuar në emisonin “Mirage” ku i vënë në rolin e mësuesit duhet të vlerësonte me nota artistët shqiptarë për vitin 2018.

Në vlerësimin që duhet të jepte për Adelina Berishën, Olti i kërkoi shumë falje, por tha që nuk e njeh dhe duke qenë se nuk e njeh, i vendosi notën 10. Ndoshta e ka patur fjalën që se njeh artistikisht.