Aktorja turke nënë për herë të parë me partnerin 19 vite më të madh/ Fansat “shpërthejnë” kundra saj – AlpeGossip
Aktorja turke nënë për herë të parë me partnerin 19 vite më të madh/ Fansat “shpërthejnë” kundra saj

Aktorja turke nënë për herë të parë me partnerin 19 vite më të madh/ Fansat “shpërthejnë” kundra saj

Aktorja turke, Hazar Erguçlu, ka dhënë lajmin e bukur se është shtatzënë për herë të parë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo është në një lidhje me regjisorin Onur Ynly, i cili është 45 vjeç, ndërsa Hazar 26 vjeç. Për shkak të viteve që kanë diferencë, ndjekësit kanë ‘shpërthyer’ në koment të cilat nuk kanë qenë aspak të këndshme. Duket se aktorja e njohur nuk i duron dot më të tilla fjalë për jetën e saj privar ndaj ka vendosur të reagojë. “Unë e di shumë mirë çfarë po bëj. Prindërit e mi e dinë, të afërmit, miqtë, të gjithë ju e dini. Jam shumë e qetë dhe e lumtur me zgjedhjet e mia. Po ju, e dini çfarë po bëni me jetën tuaj?”, ka thënë ajo.