TË KURUAR DHE ME FOTO SEKSI/ Shihni si duket Oriola Marashi pa ”make up” – AlpeGossip
TË KURUAR DHE ME FOTO SEKSI/ Shihni si duket Oriola Marashi pa ”make up”

TË KURUAR DHE ME FOTO SEKSI/ Shihni si duket Oriola Marashi pa ”make up”

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto e video të ndryshme nga përditshmëria dhe shpreh herë tërheq vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi. E shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje, por Oriola ka publikuar së fundmi një video ku shihet komplet pa makeup. Modelja e njohur e fokuson kamerën tek syri i saj, ku vihet re që është pa pikë grimi në fytyrë.