Gazetari i njohur shqiptar rrëfen: “U them shoqeve të mia, lidhuni me meshkuj me lekë!” (VIDEO) – AlpeGossip
Gazetari i njohur shqiptar rrëfen: “U them shoqeve të mia, lidhuni me meshkuj me lekë!” (VIDEO)

Gazetari i njohur shqiptar rrëfen: “U them shoqeve të mia, lidhuni me meshkuj me lekë!” (VIDEO)

Këtë javë, mikrofoni i Thumb ka shkuar në një prej ambjenteve më luksoze në kryeqytet dhe ka ngacmuar personazhet e njohur lidhur me paratë.

Në “grep” këtë herë ka rënë edhe gazetari i njohur dhe opinionist në Top Show, Ervin Kurti.

Teksa po flitej nëse duhej qëndruar me dikë për hir të parave, Ervini u shpreh: “Unë u them shoqeve të mia shpesh: “Po nuk pati lekë personi, mos u mundoni… edhe njëra njëherë më tha, ore ç’i ke këto. Kur qëlloi më pas, më tha, po që kishe të drejtë!”

Videon shikojeni ketu