LA NAM! I premtuan 300 euro, gjimnazisti vrapon lakuriq para shokëve të shkollës – AlpeGossip
LA NAM! I premtuan 300 euro, gjimnazisti vrapon lakuriq para shokëve të shkollës

LA NAM! I premtuan 300 euro, gjimnazisti vrapon lakuriq para shokëve të shkollës

Të vësh bast padyshim që është një risk më vete dhe këtu nuk po flasim vetëm për shuma monetare, por të vësh bast në njerëz apo veprime skandaloze.
Një rast i tillë i ka ndodhur një gjimnazisti në një shkollë profesionale në Gjermani, i cili ka vënë bast 300 euro për të vrapuar komplet nudo para publikut të ndeshjes së basketbollit në shkollë.

Pa e menduar dy herë i riu është nisur të vrapojë nëpër fushë, nga ku po dilnin lojtarët, dhe është afruar shumë pranë publikut.

Madje nuk e la me kaq por pikërisht para shokëve dhe shoqeve të tij ai vendosi të bënte aty edhe kërcimin që njihet si “fleta” duke mos lënë kështu asnjë detaj pa ekspozuar.

Sipas dërguesit të JOQ i riu është përjashtuar menjëherë nga shkolla.

Mesazhdërguesi shkruan:

Përshëndetje JOQ, ky djali doli lakuriq për të fituar një bast, në shkollën profesionale Berufskolleg Meschede në Gjermani. Disa shoke i kane ofruar 300 euro qe te dal dhe te vrapoje lakuriq neper palester ku dhe po zhvillohej ndeshja. Menjeher pas ketij veprimi ky djali u përjashtua nga shkolla.”
Po ju çfarë do të bënit për 300 euro?