E refuzoi kur ishte mashkull, 28-vjeçari bie kokë e këmbë në dashuri me transgjinoren – AlpeGossip
E refuzoi kur ishte mashkull, 28-vjeçari bie kokë e këmbë në dashuri me transgjinoren

E refuzoi kur ishte mashkull, 28-vjeçari bie kokë e këmbë në dashuri me transgjinoren

Një grua transgjinore ka zbuluar se si i dashuri i saj nuk e pranonte kur ajo ishte një mashkull, mirëpo ra në dashuri me të kur ajo u kthye në femër.
Biondja Erin Anderson 22 vjeçe nga Oëensboro, Kentucky, i lindur një djalë i quajtur Aaron, tregoi për Daily Mail se ajo e kuptoi që kishte lindur në trupin e gabuar që kur ishte 3 vjeç dhe filloi të mbante takat e gjyshes së saj.

Ajo ishte 18 vjeçe kur u njoh me Jared Norris në Facebook, por tha se ai nuk donte t’ia dinte për të.

Kështu për 2 vite rresht Erin mori hormone dhe me ndihmën e operacioneve sot ajo është një zonjushë e bukur dhe lumturisht e lidhur me dashurinë e saj.

Tashmë çifti është shumë i dashuruar, dhe djali është i vetëdijshëm që ajo është një transgjinore por nuk i intereson, madje as kërcënimet me vdekje që marrin në rrjete sociale nuk i frikësojnë më.

Megjithatë, Erin, është e lumtur që si një grua trans, partneri i saj nuk shqetësohet dhe është indiferent lidhur me të shkuarën e saj.

Ajo thotë se nga dashuria u kërkoi kirurgëve t’i ndërtonin një vaginë, me traditën e inversionit penil.

Nga ana tjetër Jaerd, i dashuri i saj 28-vjeçar thotë:

Ajo dëshiron gjithnjë e më shumë të duket më femërore, por për mua ajo është tashmë shumë e bukur. Çfarëdo që ajo të vendosë unë do e dua gjithmonë njëlloj.”