WOW! Kjo është 50-vjeçarja J.Lo… NUDO (FOTO) – AlpeGossip
WOW! Kjo është 50-vjeçarja J.Lo… NUDO (FOTO)

WOW! Kjo është 50-vjeçarja J.Lo… NUDO (FOTO)

Pasi bëri namin me performancën e saj në “American Music Awards”, sot Lopez ka njoftuar publikimin e këngës së saj të re me një foto ku shfaqet komplet lakuriq.

Këngëtarja, e cila njihet për guximin dhe pozat seksi, u shfaq në kopertinën e projektit të ri muzikor komplet nudo, duke vënë në pah format perfekte trupore. Kënga mban titullin “In the Morning” dhe do të publikohet të premten. Foto e publikuar në llogarinë zyrtare të Lopezit, ka arritur brenda 1 ore rekord pëlqimesh.

Me vetëm një foto dhe J.Lo po bën bujë, tani na mbetet të presim për të parë çfarë tjetër na ofron videoklipi.