ISH YLLI I MUNDJES NË NJË PARTY ME DUA LIPËN/ I kërcënon të dashurin: Po dal me gocën tënde…(FOTO) – AlpeGossip
ISH YLLI I MUNDJES NË NJË PARTY ME DUA LIPËN/ I kërcënon të dashurin: Po dal me gocën tënde…(FOTO)

ISH YLLI I MUNDJES NË NJË PARTY ME DUA LIPËN/ I kërcënon të dashurin: Po dal me gocën tënde…(FOTO)

Hulk Hogan është një nga figurat e dashura të publikut që ka qenë ndjekës i ringut WWE, ku kanë dalë figura si John Cena e të tjerë.

Së fundmi ai ka nxjerrë një foto me këngëtaren e dashur shqiptare Dua Lipa, në Miami në clubin LIV. Në përshkrimin e mëposhtëm të fotos Hogan kishte shkruar: “Dua Lipa ka një vëlla bodyguard të ri, hey Calvin po bëj qejf në një party me vajzën tënde. HH”

Duket si një foto miqësore dhe qesharake në të njëjtën kohë dhe mesa duket Hulk është fans i Duas.