HUTON SHOFERAT/ Nuk përmbahet, Trejsi Sejdini i jep makinës me të brendshme (VIDEO) – AlpeGossip
HUTON SHOFERAT/ Nuk përmbahet, Trejsi Sejdini i jep makinës me të brendshme (VIDEO)

HUTON SHOFERAT/ Nuk përmbahet, Trejsi Sejdini i jep makinës me të brendshme (VIDEO)

Trejsi Sejdini është bërë një prej femrave më të kometuara të showbizit shqiptar që prej bujës së madhe të videove ku ajo rrihte një djalë, e në një tjetër ku gjuante me shishe alkooli në një club të Tiranës.

‘Gangsterja nga Elbasani’ po merr pjesë në ‘Miss Universe Albania’ dhe fotot e saj seksi nuk kanë kaluar pa u komentuar. Trejsi tërheq gjithmonë vëmendjen me bukurinë e trupin e saj seksi, duke i provokuar të gjithë.

Së fundmi bukuroshja ka filmuar veten duke i dhënë makinës, mirëpo një detaj i ka çmendur ndjekësit në Instagram. Ajo shfaqet vetëm me të brendshme, duke e fokusuar kamerën në trupin e saj, e me siguri me këtë veprim i ka hutuar të gjithë shoferët me të cilët është ndeshur në rrugë.