“TË DUA NANI”/ Dafina Zeqiri mbulohet nga dhurata dhe…(FOTO) – AlpeGossip
“TË DUA NANI”/ Dafina Zeqiri mbulohet nga dhurata dhe…(FOTO)

“TË DUA NANI”/ Dafina Zeqiri mbulohet nga dhurata dhe…(FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe njëkohësisht shumë aktive në rrjetet sociale. Prej vitesh Dafina Zeqiri është shpërngulur në Amerikë për të zhvilluar karrierën muzikore dhe shpesh ndan me ndjekësit e saj në Instagram foto nga përditshmëria e saj, ku sigurisht që nuk mund të mungojnë fotot provokuese.

Së fundmi ka postuar nje foto që përkon me ditëlindjen e saj  dhe mbush 28 vjeç.

Duket se asaj i kanë bërë dhurat pikerisht një buqet me lule duke i falenderuar keshtu : “Të dua nani”

April 14 1989 ♈️

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on