“DANCE WITH ME” MBETI PA PREZANTUESE? Alba Hoxha zbulon çfarë do ndodhi sonte (FOTO) – AlpeGossip
“DANCE WITH ME” MBETI PA PREZANTUESE? Alba Hoxha zbulon çfarë do ndodhi sonte (FOTO)

“DANCE WITH ME” MBETI PA PREZANTUESE? Alba Hoxha zbulon çfarë do ndodhi sonte (FOTO)

Alketa Vejsiu mund të themi pa frikë se i ka ngrirë gjakun të gjithëve me postimin më të fundit në Instagram.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Alketa ka treguar se ndodhet në Firence dhe ka humbur avionin.

“Kush do t’a prezantojë programin?” ka shkruar Alketa përkrah fotos.

E megjtihatë ka qenë balerina Alba Hoxha e cila ka zbuluar se çfarë do të ndodhë sot në “Dance With me”.