NË ORËT E PARA TË MËNGJESIT/ Noizy publikon videon në gjendje të dehur dhe… – AlpeGossip
NË ORËT E PARA TË MËNGJESIT/ Noizy publikon videon në gjendje të dehur dhe…

NË ORËT E PARA TË MËNGJESIT/ Noizy publikon videon në gjendje të dehur dhe…

Noizy është një nga reperët më aktiv në rrjetet sociale, duke treguar jo vetëm momente nga dita e tij, por edhe mendime me situata të ndryshme.

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, ai postoi video në të cilën mendohet se është në gjendje të dehur.

View this post on Instagram

🤣 #drunk

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Teksa filmoi veten reperi qesh, ndërsa askush nuk kupton se çfarë thotë reperi, në mbishkrimin e saj në Instagram ai shkruan se është i dehur.

Noizy nuk sqaroi më tek nëse kjo video është thjesht një shaka apo jo.