Aurela Hoxha PROVOKON sërish! Pozon përballë pasqyrës me gjoksin që duket sikur do… (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha PROVOKON sërish! Pozon përballë pasqyrës me gjoksin që duket sikur do… (FOTO)

Aurela Hoxha PROVOKON sërish! Pozon përballë pasqyrës me gjoksin që duket sikur do… (FOTO)

Aurela Hoxha është një nga femrat më atraktive në fushën e modelingut.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale, dhe ndan me ndjekësit detaje nga përditshmëria e saj.

Aurela sot ka postuar një foto në InstaStory ku shfaqet përballë një pasqyre. Gjoksi i saj bie shumë në sy aq sa duket sikur do ti shpërthejë./AlpeNews.al/