“Mos më humb kohën”! Enca përshëndet nga Hollanda, por ky detaj në FOTO i ka shpëtuar – AlpeGossip
“Mos më humb kohën”! Enca përshëndet nga Hollanda, por ky detaj në FOTO i ka shpëtuar

“Mos më humb kohën”! Enca përshëndet nga Hollanda, por ky detaj në FOTO i ka shpëtuar

Enca është përfolur shpeshherë për format trupore, ditët e fundit po qëndron në Hollandë dhe sot në rrjete sociale ka hedhur një fotografi e cila padyshim që nuk mund të mungonte gjoksi i saj bombastik.

Në foto, Enca shihet se është ulur pranë një dritare të madhe ku nga jashtë shihet pamja e qytetit.

Foton Enca e ka shoqëruar me shkrimin: “Mos më humb kohën”. Epo njerëz, mos ia humbisni kohën Encës, thjesht shikojini gjoksin!/AlpeNews.al/

Don’t waste my time

A post shared by ENCA (@enca) on