Fansi i thotë pse nuk vjen në Indi, Oriola Marashi përgjigjet dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO) – AlpeGossip
Fansi i thotë pse nuk vjen në Indi, Oriola Marashi përgjigjet dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO)

Fansi i thotë pse nuk vjen në Indi, Oriola Marashi përgjigjet dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO)

Oriola Marashi kohëve të fundit ka qenë në qendrën e vëmendjes si për episodet me çunat e OTR si edhe për shoqërinë e saj me fotografin e famshëm Endrit Mërtiri.

Ju ndoshta keni dëgjuar shumë për Oriola Marashin kohëve të fundit por ndoshta këtë detaj nuk e kishit dëgjuar më parë.

Teksa në fotot e postuar së fundmi në Instagram një fans nuk ka nguruar ta ftojë modelen në Indi pasi sipas tij atje Oriola ka shumë fansa.

“Unë e dashuroj Indinë, ku i dihet ndoshta një ditë…”, shkruan Oriola në komentin e saj duke na lënë kështu të kuptojnë se modelja e ka pasion të vizitojë Indinë.