E DASHURA FESTON DITËLINDJEN/ Modelja e njohur i bën dhuratën e pazakontë (FOTO) – AlpeGossip
E DASHURA FESTON DITËLINDJEN/ Modelja e njohur i bën dhuratën e pazakontë (FOTO)

E DASHURA FESTON DITËLINDJEN/ Modelja e njohur i bën dhuratën e pazakontë (FOTO)

Ashley Benson festoi ditëlindjen e saj të 29-të me 18 dhjetor dhe në vend që të konsumonte një darkë me partneren, apo të festonin si një çift normal, Cara Delevigne rezervoi një muze të tërë për të.

Supermodelja publikoi një foto të muzeut Historik të Londrës dhe burimet pranë tyre tregojnë se kjo ishte dhurata e saj për Benson.

Ata kaluan natën bashkë në ndërtesën historike dhe ishte drejtori i muzeut që konfirmoi se ai kishte dekoruar ambientin për dy persona.

Dy vajzat mbërritën në Londër pak ditë më parë, duke konfirmuar se do të kalojnë bashkë edhe festën e Krishtlindjeve.

Edhe përse ato ende nuk e kanë konfirmuar se janë në një lidhje, faktet flasin shumë qartë.