“KËNGËTARJA E ÇMENDUR”/ Nuk do mbani dot të qeshurat nga ajo çfarë i bëjnë Aurelës (VIDEO) – AlpeGossip
“KËNGËTARJA E ÇMENDUR”/ Nuk do mbani dot të qeshurat nga ajo çfarë i bëjnë Aurelës (VIDEO)

“KËNGËTARJA E ÇMENDUR”/ Nuk do mbani dot të qeshurat nga ajo çfarë i bëjnë Aurelës (VIDEO)

Aurela Gace është njëra nga personazhet më të njohura por që me këngët e saj ka vjedhur zemrat e çdo shqiptari.

Të gjith e njohim për karakterin e saj të fortë por jo vetem, çmendurirat e  saj nuk kanë fund dhe së fundmi ka hedhur një video në Istagram ku Skerdi e merr në krah dhe e rrotullon.

Nuk do mbani të qeshurat nga reagimi i Aurelës për më shumë shihni videon më poshtë:

Përgatiti: AlpeNews.al