ADRIANA MATOSHI SHTATZËNE PËR HERË TË PESTË? Mjeku që kontrolloi deputeten zbulon të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
ADRIANA MATOSHI SHTATZËNE PËR HERË TË PESTË? Mjeku që kontrolloi deputeten zbulon të vërtetën (FOTO)

ADRIANA MATOSHI SHTATZËNE PËR HERË TË PESTË? Mjeku që kontrolloi deputeten zbulon të vërtetën (FOTO)

Adriana Matoshi është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj të dashurisë me futbollistin, Keith Groeneveld. Madje së fundmi ndjekësit e dyshes kanë dyshuar se ata mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Aludimet lindën pasi Adriana publikoi në rrjete sociale nëj foto të saj, ku barku dukej pak më i fryrë se zakonisht.

“Si shtatzënë po dukesh!”, nisën të komentonin ndjekësit e saj, ndërsa disa media shkruajtën menjëherë se aktorja është në pritje të ëmbël.

Mirëpo Adriana nuk ka lejuar që thashethemet të vazhdojnë më tej dhe ka reaguar menjëherë duke shuar zërat. Ajo shpërndau në Instagram një postim ku shkruhet: “Porsa u ktheva nga një kontroll rutinor bërë deputetes Matoshi dhe konsultoj se mediat janë duke shpifur, pra, deputetja Matoshi nuk është shtatzënë!”.

Adriana Matoshi shtatzënë me futbollistin? Mjeku që kontrolloiAdriana Matoshi shtatzënë me futbollistin? Mjeku që kontrolloiAdriana Matoshi shtatzënë me futbollistin? Mjeku që kontrolloiAdriana Matoshi shtatzënë me futbollistin? Mjeku që kontrolloi