Edhe këtë nuk e prisnim!/ Alketa Vejsiu bie pre e demaskimeve (FOTO LAJM) – AlpeGossip
Edhe këtë nuk e prisnim!/  Alketa Vejsiu bie pre e demaskimeve (FOTO LAJM)

Edhe këtë nuk e prisnim!/ Alketa Vejsiu bie pre e demaskimeve (FOTO LAJM)

Është një nga moderatoret më të dashura në vendin tonë dhe më të njohura. Bëhet fjal për AlketaVejsiun, e cila tashmë është moderatore në “Në kurthin e Piter Pan”.
Duket se në daljet e saj ajo duket mjaft e kuruar. Por veshja e saj e fundit duket se nuk ka kushtuar shumë.
Vetëm një fustan, në formë palltoje 20 euroshe.
Ama VIP-at e Bllokut ka postuar një foto si dukej Alketa në Instagram dhe si dukejnë realitet.
Sigurisht dallimi është i dukshëm por kjo kuptohet sepse në Instagram të gjithë duan të duken bukur.